НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР ДЛЯ КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ТА ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ РАЙОНІВ, МІСТ, ОТГ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2020/02/MG_0265-scaled.jpg)
Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту Харківської області на 2020 рік Департаментом науки та освіти Харківської обласної державної адміністрації, Навчально-методичним центром ЦЗ та БЖД Харківської області, КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» 30 січня 2020 року відбувся навчально-методичний семінар для керівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти районів, міст, ОТГ Харківської області, де у 2020 році відбудуться показові Дні цивільного захисту та Тижні безпеки дитини.
Від Краснокутського району участь у заході взяли завідувач Краснокутського ДНЗ №1 Лариса ПАНЧІШНА та заступник ДНВР Краснокутської гімназії Людмила ЧЕЧУЙКО.
Підготовка працівників частина І
Підготовка працівників частина ІІ
Горпинченко В.М., Роль освітнього середовища
Документи на тренування з відпрацювання дій на випадок пожеж Документи ЦЗ для ЗДО
Методичка ЦЗ в умовах інклюзивної освіти 2019 МЕТОДИЧКА_БАЗОВИЙ ЗДО -2019_кор МЕТОДИЧКА_БАЗОВИЙ ЗЗСО -2019
Методичка_Співпраця з методичними об’єднаннями
Програми підготовки працівників 2019_кор
Прохоренко В Рачков С.М Талон евакуац